دانلود رایگان کتاب جوشکاری ؛درباره ازداج آسان و به‌موقع

دانلود رایگان #کتاب #جوشکاری ؛درباره #ازداج آسان و به‌موقع 

لینک مطلب »» https://bonyana.com/1995کتاب #جوشکاری اثری از حجت‌الاسلام حسین عالمی پیرامون درباره #ازدواج عاقلانه آسان و به‌موقع با تکیه‌بر ملاک‌های ایمانی است که به‌تازگی شماره دوم کتاب نیز منتشرشده است. امروز در بنیانا فایل PDF این دو کتاب را رایگان منتشر می کنیم .

کتاب جوشکاری عنوانی از یک کتاب الکترونیکی است که توسط یکی از مبلغان دانشگاهی درباره ازدواج عاقلانه آسان و به هنگام نوشته‌شده است.


کتاب جوشکاری حاصل سؤال‌ها و جواب‌هایی است که جامعه دانشجویی دانشگاه‌های تهران – از دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر گرفته تا دانشگاه تهران- و دیگر دانشگاه‌های کشور جوشیده و البته حجت‌الاسلام حسین عالمی بابیانی شیوا درباره ازدواج و #انتخاب_همسر و #سبک_زندگی پس از ازدواج در کتاب جوشکاری به آنان پاسخ داده است.


کتاب جوشکاری دو که در ادامه روند کتاب جوشکاری یک و بر منوال پرسش و پاسخ نوشته‌شده است و دربردارنده ۱۰۰ سؤال جدید از سوی دانشجویان و ۱۰۰ پاسخ تفصیلی از سوی حجت‌الاسلام عالمی در ۳۱۲ صفحه است.

جلد دو کتاب در حقیقت در امتداد تبیین همان نظریه «کتاب جوشکاری یک» و درعین‌حال پاسخگو به سؤالات فراوان دیگری است که در ذهن مخاطب کتاب جوشکاری یک تولید و نگاشته شده و درنهایت به دست نویسنده رسیده است.


در کتاب الکترونیکی با طرح مطالب متنوعی روبرو می‌شویم، از دختری که در انتخاب همسر نزدیک بود تحت تأثیر عرفان کاذب قرار گیرد یا دختری که در محیط ناامن خانه‌شان تنها با توکل و توسل توانسته بود وجود خویش را حفظ کند و یا همسرانی که در ایجاد ارتباط عاطفی با یکدیگر مشکل‌دارند، نمونه‌ای از صدها مسئله‌ای است که در کتاب جوشکاری آمده است.


کتاب جوشکاری از طراحی زیبایی برخوردار است و شما به‌طور حتم بعد از چند ساعت مطالعه کتاب جوشکاری از آن خسته نمی‌شوید در ستون سمت چپ کتاب جوشکاری از طرح‌های گرافیکی زیبایی استفاده‌شده است.

مطالعه ادامه توضیحات »» https://bonyana.com/1995


#پیشنهاد_ویژه 

کتاب جوشکاری جلد یک نویسنده :حسین عالمی | دانلود از لینک زیر »» 

http://bit.ly/2NBiYLs 

دانلود کتاب جوشکاری جلد دو نویسنده :حسین عالمی | دانلود از لینک زیر »» 

http://bit.ly/2MY2Xhl 


***


برای دریافت مطالب کانال ما رو در سروش @bonyana و آی گپ @bonyana و گپ @bonyana یا در پیام رسان بله @bonyana دنبال کنید .


***


/ 0 نظر / 54 بازدید